خدمات بازرگانی 2درب

پیشنهاد میشود این مطالب را تا انتها بخوانید تا با خدمات یک نمونه شرکت بازرگانی بیشتر آشنا شوید. بهتر است بدانید خدمات بازرگانی فرآیندی متشکل از فعالیت‌ هایی است که هر یک به بخش های خاص دیگر تقسیم میشوند. نمونه این خدمات بازرگانی را مجموعه 2درب به شما معرفی میکند.

حمل دریایی بین المللی

یکی از انواع خدمات بازرگانی بین‌ المللی خدمات حمل و نقل بین المللی دریایی است. مجموعه 2درب با عقد قراردادهای بین‌ المللی همکاری و بهره گیری از شرکت‌ های بزرگ حمل دریایی، سرویس‌ های حمل کالا را از طریق دریا و در سطح بالایی به مشتریان خود ارائه میدهد. حمل کالای بازرگانان از مرحله دریافت مجوزها تا پایان مسیر، تحت نظر کارشناسان مجموعه 2درب، با بسته‌بندی استاندارد و در بهترین زمان ممکن انجام می‌شود. مجموعه 2درب با داشتن دفاتر نمایندگی در دبی، شانگهای و استانبول و همچنین ارسال حداقل 8 کانتینر در هفته از کشور چین به کشور عزیزمان ایران، امکاناتی از قبیل حمل گروپاژ بصورت دریایی و هوایی را بمنظور کاهش هزینه‌های حمل و نقل برای مشتریان خود فراهم آورده است.

حمل هوایی بین المللی

دیگر خدمات بازرگانی 2درب، حمل و نقل بین‌ المللی هوایی Air Cargo میباشد. امروزه حمل هوایی کالا بسیار مورد توجه بازرگانان میباشد و این صنعت هر ساله رشد قابل توجهی مینماید. مجموعه 2درب با بهره وری از خطوط هوایی مستقیم و غیرمستقیم و عقد قرارداد بین المللی با خطوط هوایی بین‌ المللی معتبر از شهرهای گوانجو، شانگهای، شنزن و دبی به مقصد فرودگاه امام خمینی نسبت به حمل کالای مشتریان خود به صورت روزانه فعالیت مینماید.

خدمات door to door

نام مجموعه 2درب الهام گرفته از این نوع خدمت میباشد. ارائه خدمات door to door از خدمات ویژه این شرکت میباشد. به طور کلی سرویس درب به درب نیاز به ارائه فرآیند کاملی از خدمات بازرگانی میباشد. مجموعه 2درب تمامی مراحل مورد نیاز جهت ارائه خدمات دور تو دور (door to door) را بصورت کامل انجام میدهد و یکی از معدود شرکت‌ هایی است که اساسا به صورت سیستماتیک این نوع خدمت را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

منبع یابی (سورسینگ) خرید خارجی

از دیگر خدمات بازرگانی مجموعه 2درب خرید خارجی و منبع یابی انواع کالا میباشد. بدین صورت که اطلاعات محصولی که برای واردات در نظر دارید را برای کارشناسان این مجموعه ارسال می‌کنید. مجموعه 2درب با تاسیس شعبه مستقل در کشور چین شناخت دقیق از بازارهای چین دارد همین موضوع باعث گردیده بهترین و مناسبترین محصول را با قیمت رقابتی پیدا کرده و از فروشنده (سورس) اصلی آن را برای شما تهیه میکند.

ترخیص کالا

به جرات میتوان گفت مهمترین فعالیت‌ در شرکت های حمل و نقل ترخیص کالا از گمرکات مختلف کشور میباشد. گمرک کشورهایی که بیشترین حجم واردات به ایران را دارند تخصص محموعه 2درب میباشد و مستلزم داشتن نیروهای خبره که به آنها اصطلاحا ترخیص کار میگویند میباشد. مجموعه 2درب در این زمینه مطمئن ترین و سریعترین روش را بکار میگیرد.