حمل بار از چین به دبی2022-11-20T19:34:10+03:30

حمل بار از چین به دبی

مراحل سفارش و حمل بار از چین به دبی

میتوان مراحل سفارش و حمل بار از چین به دبی را اینطور تعریف کرد بدین صورت که فروشنده کالای مورد نیاز خود در یکی از سایت های فروش اینترنتی مثل علی اکسپرس یا علی بابا و یا از روش های دیگر انتخاب کرده و مشخصات سفارش خود را برای مجموعه حمل و نقل 2درب ارسال میکند و این مجموعه با ارائه پیش فاکتور روش حمل مناسب کالا را انتخاب میکند. لازم به ذکر است حمل بار از چین به دبی به دو صورت دریایی و هوایی صورت میپذیرد .شرایط مراحل پیش پرداخت به این شرح میباشد با توجه به شرایط مالی شرکت خارجی و شرایط شما، نوع ارز یوان یا دلار انتخاب میگردد. ارز مرجع بسته به انتخاب شما در بین این دو ارز قابل معامله است. در برخی کالاهای خاص که دولت چین برای فروش آنها آفر صادراتی در نظر گرفته است الزاما پرداخت به صورت دلار آمریکا انجام میپذیرد .رقم پیش پرداخت وابسته به مدت تجارت شما با آن شرکت میباشد. به عنوان مثال اگر برای بار اول از کارخانه و یا شرکتی قصد خرید دارید مبلغ پیش پرداخت شما 30 درصد ارزش کل کالای شما خواهد بود و با افزایش اعتبار شما عدد به 10 درصد کاهش خواهد یافت. فروشنده پس از واریز پیش پرداخت زمان تحویل کالا را به شما اعلام مینماید و پس از اتمام مراحل ساخت و تولید کالا، شما باید مابقی مبلغ فاکتور را برای فروشنده واریز نمایید. ضمنا پرداخت مرحله نهایی وجه بایستی مطابق با توافقات صورت گرفته در پیش پرداخت باشد مجموعه 2درب برای انجام تمامی مراحل پرداخت ارزی دلار آمریکا و یا یوان چین همواره در کنار شماست و با مناسبترین نرخ بازار و در اسرع وقت پرداخت، حواله را برای شما انجام خواهد داد.

بارگیری کالا از چین به دبی

بعد از تسویه حساب کامل کالا نوبت به بارگیری کالا میباشد. برای اینکه روند بارگیری و حمل بار از چین به دبی آسان انجام پذیرد مجموعه 2درب برای تمام مشتریان کد منحصربه فرد تخصیص میدهد، که با توجه به آن کد شما میتوانید در تمام مراحل بارگیری و حمل کالای خود را رهگیری کنید این کد انبار ما در کشور امارات میباشد که سریال کالای شما و کد انحصاری شما در سیستم مجموعه 2درب میباشد. سریال این کد نیز شامل تاریخ و نوع حمل کالا و تعداد کارتن های کالای شماست. لازم به ذکر است برای دریافت کد از طریق وبسایت مجموعه 2درب به آدرس 2darb.com اقدام نمایید بعد از دریافت کد مرسوله کالا از طریق همکاران ما در چین به فروشنده کالا ارائه میگردد و کد مرسوله کالا در تمامی جعبه های شما چسبانده میشود پس از ارسال کالا به انبار، زمان دقیق حرکت کشتی و یا پرواز همچنین زمان تقریبی تحویل کالا در دبی به شما اعلام میگردد. شما میتوانید تمامی فرآیند مراحل بالا را به مجموعه 2درب بسپارید این مجموعه با 30 سال تجربه صفر تا صد امور مربوطه را برای شما انجام خواهد داد. مجموعه حمل و نقل بین المللی 2درب بیش از 30 سال است که در زمینه خرید و ارسال کالا ، تجمیع و انبارداری، صادرات و واردات ، امور گمرکی و ترخیص کالا فعالیت دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر از آخرین قوانین گمرکی و استعلام قیمت با بهترین نرخ ارز، با کارشناسان 2درب از طریق صفحه تماس با ما ارتباط بگیرید. روش های حمل بار از چین به دبی به دو حالت حمل و نقل دریایی و حمل و نقل هوایی تقسیم بندی میشوند هریک مزایا و معایب خود را دارند که به آنها خواهیم پرداخت.

حمل دریایی از چین به دبی

کمتر از حجم بار کانتینر (LCL):

حمل بار از چین به دبی به روش (LCL) ال سی ال به این شکل است که محموله شما در یک کانتینر مشترک قرار میگیرد این کانتینر شامل بارهای افراد دیگر هم میباشد مزیت این روش این است که شما برای محیطی که بار شما را اشغال می‌کند هزینه پرداخت میکنید، نه کل کانتینر. اگر در حال برنامه ریزی برای انتقال محموله‌های کوچک از چین به امارات هستید، حمل و نقل LCL بهترین گزینه شما خواهد بود.

بار کامل کانتینر (FCL)

حمل بار از چین به دبی اف سی ال FCL یک کانتینر کامل را برای شما اختصاص میدهد و هزینه مصوب ثابتی دارد و کالای شما را از چین به امارات متحده عربی ارسال میکند. در برخی موارد این روش ممکن است ارزان‌تر از LCL باشد، به خصوص اگر کالا‌های شما حجم زیادی را اشغال کند و یا سنگین باشد.

حمل هوایی از چین به دبی

اگر زمان تحویل کالا برای شما اولیت است و نیاز فوری به محصولات خود در امارات متحده عربی یا ایران دارید، حمل و نقل هوایی بهترین راه برای شماست. البته در نظر داشته باشید حمل هوایی هزینه بالاتری نسبت به حمل دریایی خواهد داشت

هزینه حمل بار از چین به امارات چقدر است؟

پاسخ به این سوال به عوامل مختلفی بستگی دارد. قیمت باربری به ماهیت کالایی که می‌خواهید ارسال کنید بستگی دارد. مواد فاسدشدنی ممکن است به یخچال نیاز داشته باشند. به عنوان مثال، کالا‌های بسیار بزرگ می‌توانند به یک کانتینر بزرگ نیاز داشته باشند. هزینه‌ها همچنین به روش حمل و نقل انتخابی شما نیز بستگی دارند، زیرا حمل و نقل هوایی معمولاً گرانتر از حمل و نقل دریایی است. هزینه حمل بار از چین به دبی همچنین به حجم، اندازه و وزن محموله شما بستگی دارند، که همه آن‌ها می‌توانند در حمل و نقل هوایی ممنوع باشد یا بر اندازه و تعداد کانتینر‌های حمل و نقل دریایی مورد نیاز تأثیر بگذارند. برای مثال اگر وزن کالای شما کمتر از ۱۰۰ کیلوگرم است، حمل و نقل هوایی می‌تواند به اندازه استفاده از یک کشتی اقیانوسی به صرفه باشد و البته سریعتر خواهد بود همچنین بارهای بیش از ۱۰۰ کیلوگرم که در امارات متحده عربی نیاز فوری ندارند معمولاً برای حمل از طریق دریا از چین به صرفه‌ تر هستند. مجموعه 2درب کالای شما را با هر وزن و ابعادی که داشته باشد برای شما حمل می‌کند. برای بررسی قیمت حمل بار از چین به دبی محموله خود، لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

مدت زمان حمل دریایی از چین به دبی

به طور کلی اگر بودجه شما محدود است حدود ۲۵ تا ۳۵ روز طول میکشد تا کالا‌ی خود را تحویل بگیرید این مدت زمان تقریبی حمل دریایی میباشد. مثال‌های زیر مدت زمان حمل و نقل دریایی بین چین و امارات را نشان میدهد و بطور کلی بین ۱۸ تا ۳۸ روز طول می‌کشد:

شانگ‌های به ابوظبی – ۳۶ روز FCL، ۳۰ روز LCL

شکو به شارجه – ۱۸ روز FCL

ووهان به جبل علی – ۲۹ روز FCL

نینگبو یا شانگ‌های به شارجه – ۳۶ روز FCL

گوانگژو به شارجه – ۲۵ روز FCL، ۳۸ روز LCL

چونگ کینگ به جبل علی – ۳۳ روز

شانگ‌های به جبل علی – ۳۰ روز FCL، ۳۳ روز LCL

گوانگژو به جبل علی – ۲۴ روز LCL، ۳۶ روز FCL

Xiamenبه Jebel Ali – ۲۷ روز FCL، ۳۰ روز LCL

ژونگشان به جبل علی – ۲۳ روز LCL

فوژو یا نانجینگ به جبل علی – ۳۶ روز FCL

هوانگپو به جبل علی – ۲۳ روز FCL

هوانگپو به شارجه – ۲۵ روز FCL

نینگبو یا تیانجین به جبل علی – ۲۸ روز FCL

Lianyungang به Jebel Ali – ۳۲ روز FCL

چیوان به جبل علی – ۱۸ روز FCL

دالیان به ابوظبی یا جبل علی – ۳۶ روز FCL

Xiamen به شارجه – ۳۶ روز FCL

چینگدائو به جبل علی – ۳۰ روز

شکو به جبل علی – ۱۸ روز FCL، ۲۷ روز LCL

مدت زمان حمل هوایی از چین به دبی

حمل بار از چین به دبی با هواپیمای باری، به طرز شگفت انگیزی سریعتر از حمل و نقل دریایی است. بار خود را از طریق زمین به فرودگاه‌های مبدأ (چین) رسانده و بازرسی‌های گمرکی و امنیتی آن انجام میپذیرد که کمی زمانبر است. لازم به ذکر است مدت زمان‌های حمل بار از چین به دبی (کارگو چین به دبی) حدودی می‌باشد و با توجه به شرایط ممکن است کمی تغییر کند. با در نظر گرفتن همه این موارد، در اینجا چند نمونه زمان تخمینی حمل و نقل هوایی را برای شما گردآوری کردیم:

چینگدائو به بین‌المللی دبی – ۶ روز

شانگ‌های تا ابوظبی – ۶ روز

شنژن به دبی آل مکتوم – ۸ روز

شنژن به بین‌المللی دبی – ۵ روز

گوانگژو به شارجه یا دبی آل مکتوم – ۸ روز

چینگدائو به بین‌المللی دبی – ۶ روز

شانگ‌های تا ابوظبی – ۶ روز

شنژن به دبی آل مکتوم – ۸ روز

شنژن به بین‌المللی دبی – ۵ روز

گوانگژو به شارجه یا دبی آل مکتوم – ۸ روز

سوالات متداول حمل بار از چین به دبی

مدت زمان حمل کالا از چین به دبی چقدر است؟2022-10-15T14:46:01+03:30

مدت زمانی که طول می کشد تا کالاهای خریداری شده از کشور چین به سمت دبی ارسال شود بستگی به عوامل مختلف دارد که افرادی برای محاسبه ی این مدت باید تمامی عوامل دخیل در مدت زمان حمل کالا از کشور مبداء تا کشور مقصد را در نظر بگیرند. از جمله عوامل دخیل در مدت زمان حمل کالا از چین به دبی می توان به عواملی چون نوع روش حمل و نقل کالا که در روش هوایی حمل و نقل کالا سریع تر و در حمل و نقل دریایی حمل و نقل کالا کند تر است، مدت زمان بارگیری کالاها در کشتی یا هواپیما، مدت زمانی که طول می کشد تا فروشنده سفارس خریدار را به طور کامل آماده کند، فاصله بین کشور مبدا و کشور مقصد و …. اشاره کرد که در هنگام محاسبه زمان تحویل کالا باید به همگی این عوامل دقت شود.

هزینه حمل کالا از چین به دبی چقدر است؟2022-10-15T14:44:31+03:30

یکی از عواملی که تاجران قبل از آغاز فعالیت تجاری خود باید به آن به طور دقیق توجه کرده و تمامی ابعاد آن را بررسی کنند مربوط به هزینه هایی است که باید در طی مراحل مختلفی تجارت خود بپردازند، که یکی از این هزینه ها مربوط به هزینه حمل کالا از کشور مبداء به سمت کشور مقصد می باشد. در صورتی که کشور مبداء چین باشد و کشوری که کالاهای به آن ارسال می شود دبی باشد تاجران باید هزینه های حمل و نقل کالا را بر اساس معیار های این دو کشور در حمل و نقل محاسبه کنند. تاجران باید هزینه حمل کالا از چین به دبی را بر اساس عوامل و معیار هایی چون فاصله بین دو کشور، روشی که برای حمل کالاها از چین به دبی انتخاب می شود، وزن حقیقی و وزن حجمی کالا ها و … محاسبه کنند.

چرا باید کالای خود را از چین به دبی حمل درب به درب کنیم؟2022-10-15T14:42:38+03:30

برای ارسال کالا از چین به دبی چهار روش وجود دارد که از جمله این چهار روش می توان به مواردی چون روش هوایی فرودگاه به فرودگاه، روش هوایی درب به درب، روش دریایی بندر به بندر و روش دریایی درب به درب اشاره کرد. که از جمله این چهار روش، روش ارسال کالا به صورت دریایی هزینه های مقرون به صرفه ای دارد اما نکته ی مهمی که وجود دارد این است که از روش ارسال کالا به صورت درب به درب چه به روش هوایی باشد و چه به روش دریایی برای ارسال کالاهای غیر تجاری که افراد عادی اقدام به خرید آن ها کرده اند؛ استفاده می شود و نیازی به عبور کالاها از گمرک و انجام فرایند ترخیص کالا نمی باشد.

شیوه های ارسال کالا از چین به دبی چیست؟2022-10-15T14:41:21+03:30

تاجران در انتخاب روش حمل و نقل کالاها تجاری خود از کشور مبداء به سمت کشور مقصد مجاز به انتخاب می باشند اما باید به عوامل مختلفی توجه کنند و با توجه به این عوامل دست به انتخاب روشی درست برای حمل و نقل کالاهای خود بزنند. برای حمل کالاها از کشور چین به سمت دبی دو روش وجود دارد، یکی روش حمل و نقل هوایی و دومی روش حمل و نقل دریایی است. تاجران با توجه به عواملی چون فاصله دو کشور، زمانی که برای تحویل گرفتن کالا دارند، امکاناتی که کشور مقصد برای دریافت کالاها دارد از جمله اسکله تجاری، فرودگاه و …. ، حساسیت کالا، ارزش کالاها و … روش حمل و نقل را انتخاب می کنند. کالاهای ارسالی به چهار روش فرودگاه به فرودگاه، بندر به بندر، درب به درب به روش هوایی و درب به درب به روش دریایی از چین به دبی ارسال می شوند.

لیست کالا های قابل ارسال از چین به دبی کدامند؟2022-10-15T14:39:48+03:30

تاجران برای اطلاع یافتن از کالاهایی که ارسال آن ها از چین به دبی مجاز و ممکن می باشد تنها باید به طور سالانه اطلاعات خود را در زمینه تجارت بین المللی و صادرات و واردات کالا نه تنها در سطح کشور خود بلکه به صورت بین المللی افزایش دهند در این صورت به راحتی از لسیت کالاهایی که ارسال آن ها از کشور چین به دبی امکان پذیر است آگاه می شوند. از جمله کالاهایی که امکان ارسال آن ها از کشور چین به دبی وجود دارد می توان به کالاهایی چون کالاهای نرمال که فاقد هر گونه برند، باتری و مگنت می باشند، کالاهایی که دارای مگنت هستند، کالاهایی که دارای باتری هستند، کالاهایی که دارای موتور هستند، لوازم آرایشی – بهداشتی، انواع لباس و پوشاک، انواع مواد شیمیایی، انواع لوازم الکترونیکی، انواع مواد غذایی، انواع گوناگون محصولات دیجیتالی و …. اشاره کرد.

بازگشت به بالا